Halová sezóna 2012

(Kubajs)

Halové Mistrovství ČR mužů a žen - 25.-26.2.2012

Náročný závodní program v hale zakončil Jakub v Praze na HMČR mužů a žen v závodě na 1500m. S o mnoho let starší konkurencí se samozřejmě Kuba měřit nemohl a byla to spíše zkušenost do následujích let, ale také příležitost k zaběhnutí kvalitního času. S výsledným časem 4:06.56 min. a 10. místem Jakub sice moc spokojený není, ale po minulém víkendu kdy bral dvě zlaté na domácím šampionátu dorostu a juniorů může být s letošní halovou sezónou nadmíru spokojen.

(start 1500 m)

Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 18.-19.2.2012

Sobota - Jakub Zemaník se stal dorosteneckým halovým mistrem České republiky na 3000m v novém osobním rekordu 8:52.21 min. Neděle - Další zlato! Jakub zvítězil i ve svém druhém závodě, v běhu na 1500m v čase 4:10.66 min. a získal tak velmi cenný halový double..

(start 3000m)

(start 1500m)

Mezinárodní halový mítink Bratislava 29.1. a Vídeń 31.1.2012

Kubajs:Druhým letošním halovým závodem byl mezinárodní mítink v bratislavské hale Elán. Zde jsem běžel opět závod na 1500 a ve druhém rozběhu jsem vybojoval druhé místo v čase 4:02.98 min. Na mezinárodním mítinku ve Vídni jsem běžel závod na 800m. Ve svém rozběhu jsem obsadil druhé místo v novém osobáku 1:58.84 min..

(800m)

Halové středoškolské závody 24.1.2012

Kubajs: V úterý se v Bratislavě konaly závody mezi sportovními gymnázii. Ve svém prvním letošním halovém závodě jsem běžel 1500, kde jsem si po výborném výkonu odvezl čas 4:02,72. a 2.místo. Jako škola jsme skončili 2. za SG Brno. Dalším závodem bude mezinárodní mítink znovu v Bratislavě, kde opět poběžím trať 1500 m..