Halové Mistrovství České republiky

Bohužel asi bez komentáře.

(postel, čaj a antibiotika)

Mezinárodní atletický halový mítink - Vídeň

Mým posledním startem v hale před HMČR byl závod na 800m na mezinárodním mítinku ve Vídni, který se konal v sobotu 12. února. Zde jsem ovládl pátý rozběh v novém osobním rekordu 2:00.19 min.

(těsně před startem)

Mistrovství Moravy a Slezska v hale - Bratislava

Halová sezona je v plném proudu a dalším závodem bylo Mistrovství Moravy a Slezska, které se konalo 5.února. Jelikož na Moravě žádná hala není, konají se tyto závody v hale Elán v Bratislavě. Zde jsem startoval v závodě na 800m a bylo z toho 3.místo v čase 2:03.99 min.

(start 800m!)

Mezinárodní atletický halový mítink - Linz

Ve čtvrtek 3. února se konal v rakouském Linci dobře obsazený mezinárodní atletický halový mítink, na kterém jsem běžel i já, tentokrát závod na 3000m. Po pětihodinové cestě jsme dorazili do Lince, prohlédli si moderní Tips Arenu a poté se šli projít do hezkého centra Lince. Start mého rozběhu B byl pro mě sice v netradičním čase 20:45 hod, ale i přesto jsem si zde doběhl pro nový osobní rekord 9:03.94 min.

(průběh závodu na 3000m)

Mezinárodní atletický halový mítink - Bratislava

V neděli 30.ledna se uskutečnil v bratislavské hale Elán mezinárodní mítink, na který jsem odcestoval společně se svým oddílem SSK Vítkovice. V běhu na 1500m, konkrétněji ve druhém rozběhu jsem se umístil na 4. místě, ve skvělém čase a novém osobním rekordu, který má nyní hodnotu 4:08.22 min.

Středoškolské halové závody - Bratislava

Odstartovala halová sezona a prvními závody byly středoškolské halové závody v Bratislavě, které se konaly v úterý 25.1.2011. Zde běžel na úvod seózny závod na 1500m a byl jsem třetí v čase 4:11,25 min.