ZÁVODY MIMO DRÁHU 2010

Běh okolo Olešné 17.4.2010
Za krásného počasí se uskutečnil třetí závod Běžecké ceny- Běh okolo Olešné..Mezi st.žáky vyhrál dvoukilometrovou trať Jakub Zemaník časem 6:55 min. Na muže čekala šestikilometrová trať, na které vybojoval Jan Zemaník 2.místo v čase 21:46 min.

Běh Hrádkem 10.4.2010
10.4. se uskutečnil Běh Hrádkem. Závody provázel silný déšť, ale i tak se sešla početná běžecká konkurence. Mládež běžela po silnici,dospělým pořadatelé přidali i terénovitou část. Mezi st.žáky vyhrál Jakub Zemaník a mezi muži se prosadil pátým místem Jan Zemaník časem 28:37min.

Mistrovství Moravy a Slezska kros 27.3.2010
Za chladného počasí proběhlo v Baldovci u Prostějova Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu. Na náročné podmáčené trati zvítězil mezi st. žáky Jakub Zemaník, mezi muži-vytrvalci se umístil Jan Zemaník na 4.místě...

Slezanský kros 10.3.2010
Prvním závodem letošní Bežecké ceny byl Slezanský kros. Na rozbahněném, kilometrovém okruhu, zvítězil v kategorii st. žáci Jakub Zemaník a v mužích, kteří tento okruh absolvovali šestkrát, obsadil Jan Zemaník 3. místo v čase 22:19 za běžci z Polska.