BĚHY DO VRCHU 2010

(ninaj)

Lysacup

V tomto ročníku LC se mi podařilo startovat ve všech etapách a po vyrovnaných výkonech jsem obsadil celkové 7. místo, zvítězil v kategorii junioři a bodově pomohl Olympákům k 1. místu v týmové soutěži.

1. 1.11.ne Hotel Bezruč--19.místo--35:19 min.
2. 8.11.ne Šance--25.místo--52 min.
3. 14.11.so Visaláje--6.místo--52:12min.
4. 21.11.so Rajská Bouda--12.místo--44:20 min.
5. 28.11.so Ostravice-hřiště--8.místo--56:22 min.
6. 6.12.ne Hotel Bezruč--6.místo--33:02 min.
7. 12.12.so Ostravice--18.místo--49:40 min.
8. 19.12.so Krásna--12.místo--43:30 min.
9. 31.12.čt Rajská Bouda--6.místo--43:27 min.
10. 9.1.so Šance--8.místo--56:30 min.
11. 16.1.so Hotel Bezruč--7.místo--36:16 min.
12. 23.1.so Rajská Bouda--9.místo--44:23 min.
13. 30.1.so Visaláje--9.místo--57:48 min.
14. 6.2.so Ostravice--3.místo--46:51 min.
15. 13.2.so Krásna--7. místo--45:33 min.
16. 20.2.so Ostravice-hřiště--9. místo--57:57min.
17. 27.2.so Rajská Bouda--8.místo--44:02 min.

Adrenalin Cup

V 10 hodin byla z hřiště na Ostravici odstartována běžecká disciplína a běžce čekalo náročné stoupaní, prudký seběh a nakonec opět stoupání na vrchol Lysé hory. Osobně jsem znal trať až po hotel Bezruč, pak už to byla pro mě velká neznámá a díky mlze jsem mnohdy nevěděl kde se vrchol právě nachází. Po úvodním stoupání a na sjezdovce jsem byl na 21. místě v sebězích a ve druhé části jsem ještě předběhl dva závodníky a na Lysé jsem předával na 19. místě v čase 1:22:59 hod.

Český pohár v běhu do vrchu: Mohelnice - Lysá hora

Poslední červencovou sobotu se konal již 25. ročník běhu na Lysou horu, který je součástí českého poháru a zároveň je to také Mistrovství Moravy a Slezska v běhu do vrchu. Mezi zhruba 130 běžci jsem obsadil na 8,5 km dlouhé trati celkové 16. místo a v kategorii MA 9. místo časem 42:59 min.