EXTRÉMNÍ ZÁVODY ŠTAFET - TÝM PODLYSÁCI

Tento nadějný štafetový tým vznikl v roce 2009 a při své premiéře vybojoval na extrémním závodě štafet Adrenalin Cup 16. místo

Sezóna 2014

Free Litovel Bobr Cup 2014 - 9.MÍSTO

4.10.2014
V sobotu 4.10 jsme v Litovli na Bobr Cupu 2014 obsadili 9.místo ze zhruba 250 startujících týmů. Za tým Ruma Sport startovali: Jakub Zemaník (běh-2.místo) - Martin Haman (MTB-13.místo) a Jonatán Šrámek (kajak-10.místo)

(Jonatán Šrámek, Jakub Zemaník, Martin Haman)

Katusha 2014 - 2.MÍSTO

13.9.2014
Raketový závod v outdoorových disciplínách na Javorovém vrchu: běh do vrchu, paragliding a MTB- to je beskydská Katusha. Tým Podlysáků, ve složení Jan Zemaník (běh), Radim Kollega (paragliding) a Lukáš Konečný (MTB), obsadil na letošním ročníku 2. místo!!! .

(Radim Kollega, Lukáš Konečný, Jan Zemaník)

Adrenalin Cup 2014 - 9.MÍSTO

28.6.2014
I letos bojoval náš tým na tradičním ,,domácím,, Adrenalin Cupu. Při absenci několika členů týmu, bylo nutno sehnat náhrady a postavit tým, který by opět bojoval o umístění v první desítce. Vše se nakonec podařilo a tým RUMA SPORT ve složení běh- Tomáš Blaha, paraglide - Ivan Chlebovec, MTB - Martin Haman, kajak- Juraj Staško obsadil v nabité konkurenci skvělé 9. místo!!! .

Sezóna 2013

Free Litovel Bobr Cup 2013

5.10.2013
Na Mistrovství České republiky extrémních tříčlenných štafet se umístil náš tým na výborném 6. místě.

(Jan Zemaník - běh, Martin Haman - MTB, Jonatán Šrámek - kajak)

Adrenalin Cup 2013

29.6.2013
Na Mistrovství České republiky extrémních čtyřčlenných štafet se umístil náš tým na skvělém 10. místě.

(Jan Zemaník - běh, Ivan Chlebovec - paragliding, Martin Haman - MTB, Radovan Sučík - kajak)

Sezóna 2011

Adrenalin Cup 2011

25.6.2011
Na Mistrovství České republiky extrémních štafet se umístil náš tým na 12. místě.